Üldist

Mis on paintball? Paintball on kaasakiskuv rühmamäng, mis alguse saanud USA-st. Esmalt militaarjõududele suunatud mängust on kasvanud välja tõeliselt populaarne ajaveetmise viis.
Millega mängitakse? Mängus kasutatakse poolautomaatseid pneumaatilisi relvi e. markereid, millele lisatakse suruõhk ja kuulid. Kuulid pannaks feederisse e. spetsaiaalsesse söötjasse, mis asub markeri peal. Tulistatakse zelatiinist kuulidega, milles olev vesilahus värvitud toiduvärviga. Kuulid on loodussõbralikud ja ei kujuta ohtu keskkonnale. Tabamiskauguseks orienteeruvalt 30 meetrit.
Varustus

Kasutatakse vormi, kaitsemaski ja kindaid.
NB! Kaitsemaski, vormi ja kinnaste kasutamine on kohustuslik! Eelkõige Teie enda turvalisuse tagamiseks. Kaitsemask kaitseb näo, kõrvad ja osaliselt ka kaela. Maski klaas on töödeldud spetsiaalse udu vastase ainega. Spetsiaalne militaarvorm kaitseb ülejäänud keha ja leevendab võimalikku kuuli löögijõudu. Käte kaitsmiseks on kindad. Jalanõudeks sobivad kõige paremini maastikukingad või lihtsamatel juhtudel ka spordijalatsid. Pakutava mängu stsenaariumi puhul, anname ka soovitused jalanõudele.

Kus saab mängida?

Mängimiseks on meil välja pakkuda päris mitmeid kohti. On kaevikutega radu, on metsaaluseid kohti, vanu sõjaväebaase. Enamus meie poolt pakutavaid mänguväljakuid asub Jõelähtme vallas, Ihasalu - Neeme ümbruses. Mängida võite ka omal territooriumil, selleks saate meilt kogu varustuse rentida. Rentimisel anname Teile kaasa ka ,,know-how”, ehk kuidas mängida. Varustuse võime Teile ka ise kohale toimetada.

  Meiepoolt on Teid ootamas koht, varustus ja instruktorid. Samas saame Teile pakkuda ka täispakketti koos toitlustuse, majutuse ja saunaga Villa Onnis. Soovid firma-, sünnipäeva- või muidu peolt teha video. Meie käsutuses on kõrgekvaliteediline digitaalvideokaamera. Sel ajal kui Sina päeva lõpetuseks pidu paned valmib Sulle hommikuks DVD plaat kogu üritusest ja sa võid selle kõik uuesti läbi elada...oma kodus. Võta aga ühendust ja me valmistame Sulle ette meeldejääva ürituse.

Varustuse hinnad

Pakett 10-le, ühe mängija varustuse hind 150 kr.
Pakett 20-le, ühe mängija varustuse hind 130 kr.


Mäng 1 - 450,00/mängija
(400 kuuli, relv, kaitsemask, riided, kindad, instruktor)

Mäng 2 - 725,00/mängija
(700 kuuli, relv, kaitsemask, riided, kindad, instruktor)

Mäng 3 - 950,00/mängija
(1000 kuuli, relv, kaitsemask, riided, kindad, instruktor)


1 varustusekomplekti laenutus
(marker, balloon CO2, vormiriietus, kaitsemask, kindad)

Harjumaa piires

200,00

värvikuulid laskmiseks

1,00

granaat

100,00

tossupomm

50,00

pauk-granaat

50,00

Instruktor-kohtunik

300 EEK/mäng

raadiosaatjad Motorola 2tk

100 EEK/päev

ruupor

50 EEK/päev