Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np7830/domains/panzerfaust.ee/public_html/kanuurent/common.php on line 24 .::Panzerfaust::.

Üldist

Kanuumatkadest... Kanuuga jõel matkamine on mõnus ja seikluslik lõõgastus, hea viis võtta aeg maha ja põgeneda linnast loodusesse. Kanuusõit on lihtsalt omandatav ja ei nõua ka suurt füüsilist pingutust, jõgi kannab allavoolu ise. Viimasel ajal on kanuu kujunenud Eesti sisevetel üheks kõige populaarsemaks veesõidukiks ja matkavahendiks. Kerge, mobiilne, väikese süvisega veesõiduk võimaldab sõuda nii kevadistel kärestikulistel, kui ka suvel niredeks kuivanud ja kinnikasvanud jõgedel. Kanuumatkamise hooaeg algab varakevadel kevadise suurveega ja lõpeb hilissügisel jää tulekuga.
Kevadine suurvesi võimaldab teravaid elamusi tõelistele seiklusteotsijatele. Kärestikud on veerohked ja jõed kiirevoolulised. Saadav positiivne elamus kaalub mitmekordselt üle võimaliku külma supluse.
Suvi on jõgedel soe ja rahulik, seega on suvi parim aeg perepuhkuse veetmiseks ja looduse nautimiseks.
Sügis on vaikuse ja värvide aeg. Sügisene kanuumatk võib emotsionaalse laengu osas tihti ületada kevadist rahmeldamist ja suvist leitsakut.
Matka alguses toimub reisiseltskonna koolitus, kus tutvustatakse kanuu juhtimisvõtteid ja jagatakse ohtralt kasulikke nõuandeid ja päästevarustust. Kanuu on vaatamata kipakale välimusele küllaltki turvaline ja kergestijuhitav veesõiduk. Kõik põhilised juhtimisvõtted on kergesti omandatavad juba poole tunniga. Seega pole eelnev kanuujuhtimise ja ujumisoskus vajalik.

Hinnakiri

Esimene päev 500 krooni/kanuu
Teine päev +300 krooni/kanuu
Kolmas päev +200 krooni/kanuu
   
Hinna sees on: - kanuu
- mõlad
- päästevestid
- kerge eine